Kariéra

Společnost Consilior připravuje pro své klienty mnoho individuálních řešení na základě využití široké palety instrumentů finančního trhu a unikátnímu firemnímu know-how. Mnoho z těchto instrumentů je vyvinuto pouze pro Consilior a jeho klienty. Služby společnosti jsou prováděny na vysoce profesionální úrovni, kterou také požadujeme od všech našich kolegů. Našim kolegům zajišťujeme nadstandardní zázemí a veškerý komfort pro práci.

Společnost při svém působení využívá ploché řídící struktury, která dává prostor pro vyniknutí vaší pracovitosti, talentu či zkušenostem. Tím se velmi odlišujeme od velké většiny společností na českém trhu, které působí ve finanční branži. Neaplikujeme multi – levelovou strukturu, protože jsme přesvědčeni, že je to z dlouhodobého pohledu nefunkční systém z hlediska kvality práce pro klienty a odbornosti konzultantů. Každý konzultant společnosti Consilior je odborníkem, který si neustále rozšiuje své znalosti. Zásadně také nechceme po našich spolupracovních, aby primárně pracovali pro své známé a přátele, jak je to obvyklé ve většině poradenských firmách. Novým kolegům ihned po nástupu vyplácíme 3 – 4 x vyšší odměnu, než by za stejné výsledky dostali v konkurenčních multi – levelových poradenských společnostech.
Protože budujeme dlouhodobě stabilní společnost, chceme po našich konzultantech, aby byli maximálně féroví vůči klientům i spolupracovníkům a vytváříme jim příjemné pracovní prostředí, které je orientováno na výkon a výsledky.